SLO I ENG I DE

VABILO

na 1. memorial dr. Stanka Nikoliča, spust po reki Kolpi
Kolpa-2019

TŠD Kostel želi z organizacijo spusta po reki Kolpi počastiti spomin na dolgoletnega predsednika društva in začetnika organiziranih vodnih športov v zgornji Kolpski dolini, dr. Stanka Nikoliča. Spust je rekreativne in ekološke narave, primeren za kajak, kanu in raft.

ORGANIZATORJA: TŠD Kostel in Kajakaška zveza Slovenije

ZBORNO MESTO: V soboto, 10.08.2019, na kamp zemljišču pri Fari, med 9:30. in 10. uro.

START: Ob 10. uri na Kolpi pri Fari

CILJ: Gorenja Žaga pri jezu (start in cilj sta na slovenski strani).

Dolžina proge je cca. 9 km (cca. 2 uri).

Težavnostna stopnja DV 1-2.

KATEGORIJE: Vse kategorije kajaka, kanuja in rafta.  Zaželeno je,  da si zagotovite lastna  plovila,  lahko pa si jih izposodite tudi pri organizatorju.

PRIJAVE: Zaradi lažje organizacije se prijavite na elektronski naslov tsdprijave@gmail.com ,
ali na startu,  pol ure pred začetkom spusta.

PRAVILA: Vsak udeleženec nastopa na lastno odgovornost, obvezna je uporabo zaščitne opreme. Startnine ni.

NAGRADE: Vsak udeleženec prejme spominsko majico in malico na zaključni prireditvi, ki bo ob 12:30 uri v prostorih PIK ( bar Pr Matičku)

INFORMACIJE: Dodatne informacije lahko dobite na tel./fax:
 (040) 516-660 Letig Žagar Nataša
(041) 597-189 Uroš Jelenovič
(041) 806-355 ali (01) 8948-013 Alen Klarič- izposojevalec opreme

Vabimo vas, da se odzovete vabilu z udeležbo na spominskem spustu ali pa samo na zaključni prireditvi v PIK Kostel ob 12:30 uri.

Partnerji: Kajakaška zveza Slovenije, Zavod za kulturo in turizem Kostel, Občina Kostel, društvo kostelskih žena Nežica, društvo upokojencev Kostel, Udruga Kupa iz Broda.

VABLJENI !

Kostel, julij 2019, Organizacijski odbor